Co to jest Varyfikacja LVBET w Ekstraklasie?

Zaktualizowano

LVBET działa na polskim rynku od przeszło trzech lat i można już teraz śmiało stwierdzić, że stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych bukmacherów online w naszym kraju. Dużą popularność zdobył przede wszystkim dzięki licznym promocjom i konkursom, które organizuje regularnie w związku z niemal wszystkimi najważniejszymi wydarzeniami sportowymi. Jedną z promocji, które obecnie możemy znaleźć w jego ofercie jest „Varyfikacja LVBET w Ekstraklasie”. Jak sama nazwa wskazuje dotyczy ona wideoweryfikacji wydarzeń meczowych podczas spotkań najwyższej futbolowej klasy rozgrywkowej w Polsce. 

Co to jest VAR?

VAR, czyli Video Assistant Referee to system wideoweryfikacji wydarzeń na boisku, który po raz pierwszy został wykorzystany w praktyce w 2016 roku. Zgodnie z jego założeniami, arbiter główny jest wspierany przez jednego lub kilku asystentów VAR, którzy śledzą wydarzenia meczowe na ekranach telewizyjnych. Sędzia główni i jego wideo-asystenci łączą się ze sobą za pomocą zestawu słuchawkowego. W przypadku gdy na boisku dojdzie do dyskusyjnej sytuacji, sędziowie VAR udzielają arbitrowi informacji, które mają pomóc mu w podjęciu decyzji. W przypadku wątpliwości sędzia główny sam może sprawdzić zapis wideo z analizowanej sytuacji.

Jakie są zasady promocji LVBET?

Jak wiadomo VAR od początku swojego istnienia budzi sporo kontrowersji. Podczas, gdy jedni wychwalają go pod niebiosa za to, że w końcu udało się wyeliminować część błędów w trakcie spotkań piłkarskich, inni narzekają, że doprowadził on do pojawienia się kilkuminutowych przerw w trakcie spotkań, w efekcie często spowalniając swoją rozgrywkę. VAR wprowadził również sporo zamieszania w typowaniu spotkań i najpewniej zdecydowana większość z nas – fanów obstawiania – zdążyła już nieraz być trzymana w ogromnym napięciu wyczekując na zaliczenie lub anulowanie bramki, w wielu przypadkach przeżywając ogromne rozczarowanie.

Naprzeciw oczekiwaniom graczy, którzy wielokrotnie tracili pieniądze przez nieuznane z pomocą VAR-u gole wychodzi teraz LVBET, który w tego typu przypadkach zwraca pieniądze postawione na spotkania Ekstraklasy. Żeby wziąć udział w promocji wystarczy posiadać zarejestrowane konto u tego buka i postawić kupon singlowy lub kombinacyjny ze zdarzeniami z najwyższej polskiej piłkarskiej klasy rozgrywkowej. Jeśli spełnimy te warunki i staniemy się „ofiarami” wideoweryfikacji, to wystarczy, że wyślemy e-mail na adres promocje@lvbet.pl wraz z numerem kuponu, który kwalifikuje się do zwrotu. 

Należy jednak pamiętać, że minimalny kurs kuponu mogącego wziąć udział w promocji to 1,50, minimalna stawka za jaką należy zagrać to 10 PLN, a maksymalna wartość zwróconych środków to 100 PLN. Środki zostaną zwrócone na konto bonusowe gracza, a żeby je uwolnić należy obrócić nimi 3 razy po kursie minimalnym 1,75 w ciągu 30 dni od momentu przyznania. 

Co jeszcze mogą zyskać użytkownicy LVBET?

LVBET to nie tylko liczne konkursy i promocje terminowe, ale również niezwykle wysoki bonus powitalny przyznawany na niezwykle oryginalnych zasadach. Żeby móc na nim skorzystać wystarczy zarejestrować konto u tego buka i dokonać depozytu. Przy rejestracji warto mieć na uwadze fakt, że wartość środków bonusowych można zwiększyć, i to znacznie, jeżeli podczas rejestracji podasz ekskluzywny kod promocyjny, który znajdziesz w naszym serwisie. Z jego pomocą będziesz mógł liczyć m. in. na specjalny bonus bez depozytu, z którego pomocą będziesz mógł zapoznać się z możliwościami tego serwisu, zanim zdecydujesz się na wpłatę własnych pieniędzy!


Powrót