Promocyjny.pl background

BetFan jaki jest kod promocyjny?

Mega Pakiet
  100 zł zakład bez ryzyka
3000 zł + 14% podatku

Zaktualizowano

betfan zakłady bukmacherskie

BetFan jest pierwszym bukmacherem, który wszedł na nasz rynek w 2019 roku. Oczywiście nie mogło zabraknąć kodu promocyjnego BetFan w formularzu rejestracyjnym. Promocja, którą bukmacher zachęca do skorzystania oferty jest bardzo atrakcyjna jeśli chodzi o wysokość premii. Tym bardziej warto zarejestrować nowe konto z wykorzystaniem kody promocyjnego BETFAN dostępnego na naszej stronie. W jego ramach otrzymasz zakład bez ryzyka 100 zł oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na konto, którego równowartość wynosi aż 3000 zł co czyni go najwyższym bonusem dostępnym w Polsce. Poniżej opisujemy jak wykorzystać kod promocyjny podczas procesu rejestracji.

Typ Bonusu BETFAN Bonus
BETFAN kod promocyjny BETFAN
Zakład bez ryzyka 100 PLN
Mega pakiet 3000 PLN na start
1-sza wpłata 10% do 100 PLN
2-gra wpłata 10% do 100 PLN
3-cia wpłata 10% do 100 PLN
Min. wpłata: 1 PLN
Pakiet promocyjny w BETFAN

Gdzie wpisać kod promocyjny BetFan ?

Poruszanie się po utrzymanej w zielono-żółtej stylistyce stronie startowej nie stanowi problemu, tym bardziej że wszystkie przyciski wyrózniają są bardzo charakterystyczną i dużą czcionką. Dlatego bez problemu znajdziesz możliwość rejestracji w prawym górnym rogu serwisu. Kliknij przycisk utwórz konto, którzy przeniesie Cię do pierwszej strony rejestracyjnej. Musimy przyznać, że formularz rejestracyjny jest jednym z najprostszych z jakimi mieliśmy do czynienia. Na początku podaj dane konta, czyli adres e-mail hasło oraz numer telefonu, jeśli zrobisz to poprawnie uruchomi się przycisk „dalej”. Na drugiej stronie należy uzupełnić dane o imię, nazwisko oraz numer PESEL. W tym miejscu znajduje się również najważniejsze z punktu widzenia gracza pole kod promocyjny BetFan. To właśnie w tym miejscy powinieneś wpisać kod BETFAN. Mimo wszystko te czynności nie odblokowują jeszcze przycisku „otwórz konto”, żeby tak się stało musisz zaznaczyć okienko, w którym potwierdzasz, że zapoznałeś się z regulaminem, dane które podałeś są prawdziwe i że Twój udział w zakładach wzajemnych nie narusza przepisów. Następnie zaznacz, że chcesz otrzymać bonus powitalny.

Jak uzyskać kod promocyjny BetFan ?

Udostępniany przez nas kod BETFAN jest całkowicie darmowy i gotowy do natychmiastowego wykorzystania. Tak jak wspominaliśmy we wcześniejszym akapicie, aby wykorzystać kod wystarczy go skopiować lub przepisać. Zależy nam na tym, żeby użytkownicy znajdowali najlepsze możliwości na stronach online bukmacherów i dzielimy się naszą wiedzą dotyczącą aktualnych promocji oraz ważnych kodów promocyjnych. Dlatego też to nie jest jedyna wyższa oferta, z której możesz skorzystać. Jeśli nie posiadasz konta w FORTUNIE to możesz zarejestrować się u tego bukmachera wykorzystując wyższą promocję startową. Kod promocyjny FORTUNA jest jedną z najczęściej wykorzystywanych opcji, ponieważ zapewnia, aż trzy promocje na starcie.  

Pakiet nowych promocji w BETFAN

BetFan jak wypłacić bonus ?

W tym akapicie wyjaśnimy przede wszystkim jakie wymogi stawia przez użytkownikiem BETFAN. Zakład bez ryzyka otrzymasz jeśli Twój pierwszy zakład okaże się przegrany. Będziesz mógł wypłacić równowartość stawki zakładu po spełnieniu wymogu 5-krotnego obrotu na zakład wielozdarzeniowy z kursem min. 2,00 (minimum 3 pojedyncze zdarzenia z kursem 1,20). Natomiast bonus w wysokości 3000 złotych przyznawany jest za trzy pierwsze depozyty. Od każdej wpłaty obowiązuje inny procent, od którego obliczany jest bonus. Tak więc od pierwszego Twojego depozytu bukmacher przyzna 10% premii do 150 zł (przykładowo wpłacasz 1500 zł, otrzymujesz 150 zł środków bonusowych), druga wpłata oznacza 8% premii do 100 zł (wpłacasz 1250 zł, otrzymujesz 100 zł), natomiast trzeci depozyt to równowartość 5% do 50 zł (wpłacasz 500 zł, otrzymujesz 50zł). Skąd więc bierze się promocyjne 3000 zł ? Bukmacher stosuje promocje związane z mnożnik x10. Stawki Twoich zakładów za środki bonusowe będą powiększane właśnie o 10%. Tak więc rzeczywiście maksymalna kwota jaką można uzyskać wynosi aż 3000 zł. Pozostaje oczywiście kwestia obrotu bonusem. Na ten punkt warto zwrócić uwagę, ponieważ musisz postawić przynajmniej 2 kupony AKO z kursem łącznym 2.00, a otrzymane środki bonusowe musisz obrócić 5 razy również na kuponie AKO z min. 3 zdarzeniami z kursem minimalnym jednego zdarzenia wynoszącym 1.20 i o kursie łącznym 2.00.

Co daje kod promocyjny betfan ?

BetFan – obstawianie bez podatku

Rejestracja z kodem promocyjnym BetFan upoważnia do wielu korzyści w ramach pakietu powitalnego. Stali użytkownicy serwisu cenią tego bukmachera przede wszystkim za akcję „bez podatku do 14% ekstra”, która dotyczy między innymi piątkowych meczów piłkarskich, europejskich pucharów oraz meczów reprezentacyjnych. Za jej sprawą gracz może zagrać o wyższe wygrane, ponieważ bonus związany jest z powiększaniem zwycięskich kuponów. Co więcej, aby być zapisanym do promocji bez podatku – Reprezentacja wystarczy postawić kupon za 20 zł. BetFan organizuje też promocje tymczasowe, które wyróżniają się jakością nagród.