Promocyjny.pl background

BetClic jaki jest kod promocyjny?

do 550 zł cashback

Zaktualizowano

betclic zakłady bukmacherskie

BetClic należy do grupy legalnych polskich bukmacherów, którzy postanowili zastosować w swoim formularzu rejestracyjnym pole kod promocyjny BetClic. Za jego sprawą dołączysz do grona użytkowników tego bukmachera, ale przede wszystkim na Twoim koncie zostaną uruchomione najwyższe pakiety startowe. Przede wszystkim zaczniesz grę bonusem, który pozwoli Ci postawić tzw. pierwszy zakład bez ryzyka. W ten sposób maksymalnie możesz uzyskać 550 zł. Właśnie tę promocję uruchamia kod promocyjny BCVIPPL i w tej chwili jest to pakiet o najwyższej wartości na rynku. A należy dodać, że pakiet powitalny to nie jedyna niespodzianka, która czeka na Ciebie pod zarejestrowaniu konta, ponieważ BetClic stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom użytkowników i często przygotowuje akcje promocyjne dla stałych użytkowników.

Typ Bonusu BetClic Bonus
BetClic kod promocyjny BCVIPPL
Promocja na start cashback 550 zł
Cashout Wcześniejsza wypłata wygranych
BetClic Boost Wyższe kursy
Multi+ Bonus na zakłady wielokrotne
Min. wpłata: 1 PLN
Formularz rejestracyjny mobile BetClic

Gdzie wpisać kod promocyjny BetClic ?

Miejsce, w którym należy wpisać kod bonusowy BetClic znajduje się w formularzu rejestracyjnym. Kod przeznaczony jest dla nowych użytkowników, którzy do tej pory nie posiadają konta w tego bukmachera. W związku z tym, że BetClic funkcjonował w Polsce przed wprowadzeniem ustawy hazardowej w 2017 roku wielu z Was zapewne zastanawia się czy Wasze założone przed tą datą konta są wciąż aktywne i czy możecie skorzystać z kodu promocyjnego. Tak, konta graczy założone przed 2017 rokiem są nieaktywne i należy ponownie przejść przez procedurę rejestracji. Od czerwca 2019 BetClic będzie funkcjonuje jako legalny bukmacher online i w związku z tym musi dostosować się to wymogów polskiego Ministerstwa Finansów, a to oznacza, że de facto BetClic zaczyna przygodę z polskim rynkiem z czystą kartą również w zakresie graczy. To dobra wiadomość dla wszystkich użytkowników, ponieważ raz jeszcze możesz zarejestrować się u bukmachera i skorzystać z kodu rejestracyjnego BCVIPPL. Oczywiście w ten sposób otrzymasz dostęp do pełnej oferty promocji powitalnej. Co więcej nie będzie to jedyny 

Jak uzyskać kod promocyjny BetClic ?

Samemu nie uzyskasz kodu promocyjnego BetClic. Jedynym sposobem jest wykorzystanie tych dostępnych na stronach Internetowych zajmujących się branżą bukmacherską. Ze swojej strony możemy zapewnić, że kod BETCLICVIP jest kodem autoryzowanym przez bukmachera BetClic co sprawia, że masz stuprocentową pewność, że promocja zostanie aktywowana na Twoim koncie.  Do tego w chwili obecnej nie ma na rynku kodu, który zapewniałby wyższy pakiet startowy dla nowych graczy. Jeśli szukasz oferty z większą liczbą bonusów startowych to rozwiązaniem może być kod promocyjny LVBET, w ramach którego otrzymasz 20 zł bez depozytu oraz do 1500 zł od wpłaty.

BetClic jak wypłacić bonus ?

Pełna kwota bonusu

Osoby, które od dłuższego czasu mają do czynienia z zakładami sportowymi zdają sobie sprawę, że promocje najlepiej sprawdzać nie po wysokości bonusu, a po warunkach obrotu. Jeśli nigdy nie stawiałeś zakładów w punktach online to po krótce wytłumaczymy. W każdym serwisie internetowym możesz otrzymać bonus pieniężny za wykonanie konkretnej czynności tj. Depozyt na konto, obstawienie wybranego wydarzenia czy też stworzenie wielozdarzeniowego kuponu. Jednak środki najpierw trafiają na tzw. konto bonusowe, czyli są zablokowane do czasu spełnienia przez Ciebie warunków zawartych w regulaminie promocji. Zazwyczaj zakłady wzajemne online stawiają poprzeczkę wysoko i np. żeby wypłacić środki należy postawić sześć razy kupon wykorzystując właśnie kwoty bonusowe. Jak możesz się domyślać im większa liczba obrotów tym szanse na wypłatę pełnej kwoty bonusu mniejsze. I w tym tkwi sekret świadczący o atrakcyjności bonusu BetClic. Bukmacher pod względem regulaminy promocji nie ma sobie równych, ponieważ regulamin jest wielkim ukłonem w stronę klientów. Aby wypłacić 500 zł wystarczy obrócić kuponem czterokrotnie z kursem 2,0.

Co daje kod promocyjny ?

Za sprawą kodu promocyjnego BetClic dołączysz do społeczności bukmachera na warunkach lepszych od standardowych. Użycie kodu BCVIPPL jest całkowicie darmowe i nie wiąże się z żadnymi ukrytymi opłatami. Nie mniej istotna będzie informacja, że bonusy działają na wszystkich urządzeniach, na których dostępna jest oferta Betclic. Więc nawet po zarejestrowaniu nowego konta na laptopie Cashback 500 zł dostępny będzie w aplikacji mobilnej działającej na systemach Android i iOS.